Shtepi me qira

Shitet nga: jakup 17 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepin me qira
Shtepia gjendet ne periferi te Prishtines me sakt ne Bernicen e Eperme.
Shtepia eshte dy kate, ne katin e pare eshte salloni , kuzhina dhe banjo, ndersa ne katin e dyte jane tri dhoma te gjumit. Shtepia eshte e mobiluar ka oborr dhe hyrje te veqant.
Qmimi sipas marveshjes.
Per me shume informata kontakto ne numrin 044-375-097
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim