Shtepi me qira

Shitet nga: agron 05 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap shtëpin me qira, shtepia ka hyrje të veqantë dhe posedon dhomën e ditës, gjumit, kuzhin dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim