Shtepi me qira

Shitet nga: Buli 11 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoh 2 kate te shtepise me qira ,kati pare ka 2 dhoma gjumi, sallonin me kuzhine dhe banjo,kurse kati dyte ka ni dhome gjumi,sallonin me kuzhine banjo dhe nje ballkon.Te dy katet kan hymje te veqante ,qmimi per njerin kat eshte 200.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim