Shtepi me qira

Shitet nga: Buli 12 Mar 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qira,kati pare ka 2 dhoma gjumi,kuzhina me sallon edhe nje banjo,kurse kati dyte ka nje dhome gjumi,kuzhina me sallon,banjo dhe nje ballkon,te dy katet kane hymje te veqante qmimi per njerin kate eshte 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim