Shtepi me qira

Shitet nga: Buli 01 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj dy kate te shtepise me qira,kati pare ka dy dhoma gjumi,kuzhina me sallon dhe nje banjo,kurse kati dyte ka nje dhome gjumi,salloni me kuzhine banjo dhe nje ballkon ,qmimi per njerin kat eshte 200.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim