Shtepi me qira

Shitet nga: Buli 14 Pri 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e pare te shtepise me qira,i cili ka 2 dhoma gjumi ,sallonin me kuzhine dhe nje banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim