Shtepi me qira

Shitet nga: Buli 07 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ANTIGONA FAZLIU
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj prap dy kate te shtepise me qira,njeri kate permban dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine dhe nje banjo.Kurse kati tjeter permban nje dhome gjumi,sallonin me kuzhine nje ballkon dhe nje banjo.Katet jane me hymje te veqante.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim