Shtepi me rreth 3 Ari -41 mije euro -Prishtine

Shitet nga: Ilmi 12 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Skender Anamali -Taslixhe,Prishtine
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia gjendet ne Taslixhe -Vneshtat , lidhet me Taslixhe 2 dhe me Avall, me pamje shume te bukur nga qyteti ...Te interesuarit mund te shkruajn ne e-mail ose te kontaktojne ne nr.+377 44 102 150 viber&mobile.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim