Shtepi ne Aktash Prishtine

Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Aktash Prishtine
4.50 ari truall
7 dhoma, me bodrum dhe garazh me rreth 300 m2

Çmimi fillestar 330000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim