Shtepi ne Bardhosh

Shitet nga: Rexha 08 Qer 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes shtepi ne Bardhosh me 4.5 ari truall mbrapa Albit,shtepia eshte e gatshme per banim,shtepia posedon te gjithe infrastrukturën europiane,nxemje qendrore,komplet eshte e shtruar ne granit,terasa dimerore dhe verore,alarm per siguri klase e larte,shtepia ka garazhe me terase sipër,per informata me te hollësishme ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim