Shtepi ne Bardhosh

Shitet nga: Shkelzen 18 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA ME 28.7 ari TRUALL

# Shtepia ka 28.7 ari truall gjendet ne Bardhosh afer fakulltetit Universi eshte ne rrugen Kryesore Magjistralja Prishtine - Podujeve

Shtepia ka kete perberje hapesirash:

- Ka 3dhoma gjumi
- ka nje Sallon & kuzhin me shpajz dhe ballkon
- banjo
- koridor
-Ka dhe nje ballkon te dera kryesore
Ka 3 podrumaDokumentat jane gjethqka ne rregull
Mund te perkthehet meniher
Per me shume Info. Kontakt numer :

045 583 844
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim