Shtepi ne Fshatin Nderkombetar ne Veternik.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Pri 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne Fshatin Nderkombetar ne Veternik, e tipit C, me truall prej 5 ari dhe siperfaqja e shtepise me 270 m2.
Shtepia ka sallonin, kuzhinen me trapezari, tri dhoma te fjetjes, tri banjo, ballkonat, garazha, podrumi i madh, terasa dhe oborri i rregulluar.

Cmimi i shtepise eshte 340,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM, Sheshi Nena Tereze, nr.28/4 Prishtine.

Tel. fix: 038 244 905; Mob: 044 172 136(viber); 049 172 136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim