Shtepi ne Hajvali

Shitet nga: Feriz 05 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Esht te shkolla e re ne hajvali posen dhom dite kuzhin 5 dhoma gjumi 3 banjo uj te mjaftueshem si dhe bunar shitet komplet me mobile te gjitha te ardhura nga austrija dhe te shtrejnta 270000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim