Shtepi ne Lagjen Nic

Shitet nga: Albulena 23 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Qgllavice
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka siperfaqe prej 3 ari dhe banim prej 190m2. Shtepia eshte tre kate dhe posedon kete renditje
Kati i pare eshte Lokal me hapsir 70m2
Kati I dyte Sallon dhe Kuxhine
Kati I trete:4 dhoma dhe dy banjo
Kati I trete : Nje dhome gjumi me tarase me hapsir te madhe.
Oborri hapsire e mjaftueshme per parkimin (500m2)e 4 veturave dhe hapisr me gjelbrim.
Cmimi prej 180000 Euro eshte i negociushem.
Shtepia gjendet ne lagjen Nic. Rr.Gjeneralit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim