Shtepi ne Lagjen Nic

Shitet nga: Albulena 25 Jan 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

147 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: qagllavice
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka siperfaqe prej 3 ari dhe banim prej 190m2. Shtepia eshte tre kate dhe posedon kete renditje
Kati i pare , nje dhome dite, kuzhina me tryezari,wc.
Kati I dyte tri dhoma te gjumit, dy banjo.
Kati I trete : Nje dhome gjumi me tarase me hapsir te madhe.
Oborri hapsire e mjaftueshme per parkimin e 4 veturave dhe hapisr me gjelbrim.
Cmimi prej 147000 Euro eshte i negociushem.
Shtepia gjendet ne lagjen Nic. Rr.Gjeneralit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim