Shtepi ne Lagjen Sofali

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 390 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtpi ne shitje ne Lagjen Sofali, Shpija është me leje ndërtimi, posedon 300m2, trualli 5 ari.
Shpija e ka të përfunduar ndërtimin e vrazhdë. Ka infrastrukturë komplete dhe rrugë me 7m gjërsi.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim