Shtepi ne Lagjen Sofali

Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtpi ne shitje ne Lagjen Sofali, Shpija është me leje ndërtimi, posedon 390m2, trualli 8 ari.
Shpija e ka të përfunduar ndërtimin e vrazhdë. Ka infrastrukturë komplete dhe rrugë me 7m gjërsi.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim