Shtepi ne Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Personi Kontaktues 01 Qer 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi në shitje, ne Lagjen e Spitalit me dy ari truall ndodhet ne , tek zona e re e banimit, ne rrugen Muharrem Fejza pa nr, vitin e kaluar eshte ndertuar edhe rruga e re.

Shtepia eshte komplet e rregulluar, 140 m2 me mundesi qe te shtohet pa problem edhe nje kat tjeter. Ka garazhalen dhe sistemin e kompletuar te alarmit e kamerave.

Cmimi eshte 160.000 Euro.

Web te Peshku i artë ID e produktit :66695
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim