Shtepi ne Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepi në shitje, ne Lagjen e Spitalit,rr, Muharrem Fejza, 140 m2 , me dy Ari truall.
Ka garazhen dhe sistemin e kompletuar te alarmit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim