Shtepi ne Lagjen e muhaxhereve me truall 4,6 ari.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni MILLENNIUM 18 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 3-kateshe me siperfaqe prej 360 m2 dhe trualli me 4,65 ari ne lagjen e muhaxhereve.
Shtepia ka 3 hyrje, 3 sallona, 3 kuzhina, 4 dhoma te fjetjes, 3 banjo, 3 ballkona, dy garazha dhe oborri i rregulluar.

Shtepia ka dokumentacion te rregullt, ngrohje qendrore dhe orientimin nga Lindja, Jugu dhe Perendimi.

Cmimi i shtepise eshte 360,000 euro.

Informatat ne Agjencionin MILLENNIUM, Sheshi Nena Tereze, ne.28/4, Prishtine.

Tel.fix: 038 244 905; Mob: 044 172 136(viber); 049 172 136

e-mail: millenniumkosova@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim