Shtepi ne Lagjen nic me 206m2+80m2 nënkulm

Shitet nga: Elektrika-mont 07 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet shtepia ne prishtin ne lagjen Nic me 206m2 + 80m2 nenkulm dhe me mbi 4 ari truall me gjith infrastruktur komplet , shtepia ka 3 dhoma gjumi , dhoma ditet me kuzhin , garazh dhe 3 banjo, shtepia osht 90% e kryer mbrenda 1 muajit perfundon , po ashtu pranoj nje pjes kompenzim TEL:044 427 065.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim