Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Emrush Bajrami 11 Tet 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Mati 2 Rruga Isa Katrati
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet ose lëshohet me Qira shtëpia tri katëshe në Lagjen MATI 2 ( Matiqan shih ne google maps ). Gjithsejt ka 5.94 Ari truall. Prona është në rregull me tërë dokumentacionin e nevojshem. Posedon internet, telefoni fikse, ngrohje qendrore me dru/thëngjill, uji 24 orë, oborr të rregulluar për mrekulli.

-Kati përdhesë ka një sallon të madh dhe kuzhinë me trapezari, garazhdë/depo dhe wc,
-Kati i pare ka një sallon, një dhomë gjumi, banjo dhe dy ballkone.
-Kati i dytë ka tri dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone

Prona gjendet në një lagje të qetë dhe me pamje shumë të bukur.
https://www.google.com/maps/place/42%C2%B039'02.8%22N+21%C2%B011'42.2%22E/@42.6507478,21.195419,88m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0x0?hl=en

Vlen të ceket se në këtë pjesë sipas planit rregullues nuk lejohet ndërtime të larta.. Shkolla Fillore, Qendra e Mjekësisë Familjare dhe Transporti Publik dhe shumë shpejt edhe qerdhja janë afër. Përkthimi i pronës mund të bëhet menjëherë. ÇMIMI sipas marrëveshjës, gjithashtu bejme edhe ndrrim me ndonje banesë apo lokal ne Prishtine.

PËR INFORMATA TË MËTUTJESHME NË:
tel +377 44 360 402
email:fatibajrami@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim