Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Fatmir Halili 12 Shk 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Shtëpia ne Lagjen e Vreshtave, Prishtinë.

Trualli i ka 4 ari e 12 metra.
Shtëpia i ka gjithësej 140 metra katror, i ka 2 Lokale, 1 Hymje me Garazhë, 3 Dhoma të Fjetjës, Sallonin dhe Kuzhinen , 1 Banje dhe 1 Wc si dhe 1 Shpajzë.

Shtëpia gjendet ne Lagjen e Vreshtave Rr.Leka i Madh nr.19 Prishtinë

Numri kontaktues : 044-166-787.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim