Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Pronari i shtepise 02 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
Shtepia eshte tre katshe.>Ne objekt jane te perfunduara vetem punet e vrazhda si ne foto.pra objekti eshte vetem i mbuluar me tjegulla dhe shtresa izoluese,derrasa ,leter difuzive dhe kontra listela,olluqe,oxhaqe,si dhe disa pune instaluese,oborri eshte i thurrur ne tri ane.
>Sutereni ka 84m2; 1 Dhome dite,1 dhoma fjetje,1 banjo,kuzhine&tryezari,depo,kalldaja e ng.qendrore.
>kati Perdhese110m2, Dhome dite 24m2; kuzhine+tryezari 20m2, 2 dhoma fjetje,2 banjo,ballkon 20m2.
>kati i Pare 101m2, 1 Dhome dite me kuzhine, 2dhoma fjetje,2 banjo,(2) ballkona.
>Nenkulmi ka sip 55m2 ,Dhome dite me kuzhine&tryezari,banjo, 1 dhome fjetje dhe depo(nuk eshte i ndare nk).
Hyrja kryesore sherben per komunikim vertikal per cdo kat,nga sutereni deri te kati 1,ne cdo koridor te katit eshte nga nje dere e vecante per ndarje te kateve-erembrojtes,njeherit keto dyer sherbejne si ndarje fizike te kateve nese pronari e leshon objektin me qira per 3 familje.
>Ne oborr mund te parkohen deri 6 vetura,
>Hapsira gjelbruese rreth 250m2.
>Shkolla fillore "Pavarsia" gjindet ne pjese lindore.
Trolli me gjithe shtepi ka sip.4 ari.Pranojme oferta edhe me kompenzime tjera, sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim