Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: alban gajtani 08 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes shetepi ne qytetezen e bukur te janjeves,shtepija gjendet ne pjesen e vjeter te janjeves pikerishte ne rrugen DUBROVNIKUT.afer kishes.Shtepija eshte e stilit te vjeter me gure e qerpiqe e gateshme per banim ka ne katine e pare kuzhine ndeje banjo koridor dhe shpajzin ndersa ne katine e dyte dy dhoma njaft te medha dhe koridor KA 5.ARI truall bunarin si dhe pjesen tjeter per mbajtjen e bagetive aher pleme si dhe shupen per orendite.
Eshte ne gjendje te rregullt me dokumentacion dhe garantoj per qdo gje.PRES BLERESIN SERIOZ.

NR.044 641 884.049 577 009.QMIMI SHUM SHUM I VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim