Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: sabit 27 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne prishtin ne rrugen hagji zeka shtepija esht dikan 1 kilometer larg parlamentit shtepija esht ne dy kate me dy hymje me dy ora te rrymes shtepija ka planin per 4 dhoma te fjetejes si dhe sallon me kushin 2 banjo e nje ballkon por per shkam me nshu me qira e kam ban pak ndryshim mirpo nese don me i bane prep sipas planit e ban per brenda dites nuk ka problem sepse vetem asht mshel nje der dhe jan qel 2 tjera pra me nje fjal pa problem bahet ndryshimi dhe shtepija esht per nje familje te madhe qmimi i shtepijes esht shum i ulet ne krahasim me tregun por nevoja ski qa ban se qmimi esht sa nje gazonjerk ne prishtin pra qmimi esht 65 mij pak i diskutushem per me teper thirr ne ket numer 0037744150944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim