Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: sabit 03 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet shtepija ne prishtine ne rrugen hagji zeka 1 kilometer larg parlamentitshtepija esht ne 2 kate me 2 hymje si dhe me 2 ora te rrymes por shtepija ka mundesi me u ban edhe me nje hymje sepse plani i saj ka qen per nje hymje me 4 dhoma te fjetejes sallon e kuzhin e 2 banjo e ballkon po per shkak me nshu me qira kam ber pak ndryshim por me mundesi me e ber me nje hymje shtepija me gjith toka ka 1.80 ari qmimi i shtepijes esht shum i volitshum sa nje gazonjerk ne prishtin por halli ske qa ban me duhet me e shite qmimi esht 65mij euro per me teper thirr 0037744150944
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim