Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Galdim 12 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shes 3 katshe me hyrej te veqant shtepija ka edhe podrunin me 3 garazha nxemje qendrore per tri katet me nundesi ndarje te kateve shtepija asht e mobiluar . Shtepiaj asht me 10 ari truall me mundesi zgjerimi deri ne 30 ari apo me shum dokumentacioni i plot qmimi asht i volitshum dhe i arsyshum tel 044237611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim