Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Selim 17 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne Hajvali 75 metra katrore me 2 ari truall .Shtepija eshte e paperfunduar me qellim te vendosjes se katit apo zgjerimit te saj sipas deshires se klijentit.Infrastrukture komplete me uje rryme dhe kanalizim.Shtepija eshte e rrethuar me dokumentacjon te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim