Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: PASHA 05 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine ne prishtin afer "GORENJËS" shtepia eshte e mobiluar ndertim i ri dhe shum funksionale
Pranojm dhe nderrime me ndonje parcelë me siperfaqe 3.5 Ari

Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa : Nena Terez ( KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
044-893- 073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim