Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: pronari 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne tasligje ne Prishtine apo edhe ndrrohet me banesa ne Prishtine.
Shtepia eshte ndertim i ri dhe ka kete perberje:
Podrumun prej 156 fadratesh.
Teras te madhe_Oborr,
Sallon te madhe,
Kuzin ndaras prej sallonit,
Dhom gjumi,
Koridor,
Banjo te madhe.
Kati i dyte:
3 dhoma gjumi
shpajz, koridor,
Banjo te madhe
ballkono 9 metra me 1,5 i gjer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim