Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Ismail Beqiri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepija ne rrugen Sheshi i Arberit ne Prishtine .Eshte 3 kateshe me 8 ari truall . Eshte e banueshme me 6 dhoma 2 sallona 3 banjo . Nuk ka lageshti eshte shume e pershtatshme per banim . Ka kanalizim ujësjelles dhe nje bunar .kati i pare hymjen e ka te veqante Leshoj poashtu edhe me qera shtepin.Shtepia ika te gjitha dokumentat ne emrin tim.per informata më të hollsishme kontaktoni ne numrin 044295156 ose numri i viberit +37744878692
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim