Shtepi ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE ARBERI 240M2 1.5ARI 210000€
LOKACIONI: ARBERI TEK ZONA E RRETHUAR NGA AMABASADA AMERIKANE..
SIPERFAQJA E SHTEPISE 240M2
TRUALLII: 1.5 ARI
ÇMIMI: 210,000€.
QIRAJA E DERITASHME 25000€/VITI

VEREJTJE: E LESHUAR ME QIRA AMERIKANEVE, QIRAJA E DERITASHME 25000€/VITI


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim