Shtepi ne Prishtine ndrrim i mundshem

Shitet nga: enisi 30 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shtepia gjindet ne koder te trimav afer HOTEL PRINCI I ARBRIT rruga qe del te shkolla zenel hajdini shtepia ka 4 ari truall kanalizimin e kryem. rrymen. afer ujin afer internet kabllovik te gjitha i ka ngat dokumentacion te rregullt osht ne emen timin dokumentet i kom derzu per legalizim pres blers serjo rruga ju ka nreq me kubza deri un oborr dhe ka dy pjes ne rrug nuk mundet me pas ndertim afer me blloku pamjen nga qyteti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim