Shtepi ne Prishtine per 61000

Shitet nga: Rahim Sallahu Dje 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shese shtepin ne prishtin , ne lagjen vneshta , afer klinikes ,,kubati,,.shtepij i ka 4 ari oborre , me infrastruktur te plot , me leje ndertim . e ndertume afer rruges kruesore ,eshte lagje e urbanizur , po ashtu , shkollen , qerdhen , dhe avtobusin 7\ A i ka 100 metr large, po shtu shtepij ka bodrum , garzhe dhe 5 dhoma ,,, etj etj, me dokumenta ne rregull .. qmimi eshte 61000 ero


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim