Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: C21 23 Shk 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne nje lagje shum te mire mbrapa auto sallon Ridi ne Veternik, shtepia ka 5 ari dhe rreth 250m me nje qmim shum te mire.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim