Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Ardrit 12 Gsh 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me 2,40m ari ne lagjen kolovicë ne prishtinë shtepija esht dy katshe dhe ka shtes gjysm kati ne kulum urgjent shitet shtepija me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim