Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: Agron 06 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin me 12 ari truall e cila gjindet ne rr Drenica 3 nr 37/12 afer stadionit te Flamurtarit me gjith infrastrukturen e nevojshem. Shtepia posedon 4 dhoma gjumit dy bodrume nje sallon dhe nje dhome pritje jasht objektit te shtepis.
Mudesi edhe me ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim