Shtepi ne Prishtine

Shitet nga: .. 08 Maj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne prishtin saktsisht ne kodren e trimav (vranjevc) afer herticve. Shtepia posedon 4ari truall dhe dokumentacion te rregullt ne emrin tim personal.ndrrim I mundshum me banes. Viber +37744523390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim