Shtepi ne Shitje VETERNIK

Shitet nga: Zgjidhja 29 Pri 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

434 000 EUR

Komuna: Prishtinë


Shitet shtepia ne lagjen Veterrnik me nje hapsire prej 330 M2 dhe 10 Ari Toke e pershtatshme per ndertimin edhe te nje shtepie apo dy shtepive te njejta.

Shtepia posedon:

1..3 dhoma gjumi,Sallon,Banjo
2..Bunar prej 132 m2
3..Sistemi i UJITJES automatik
4..Hapja e dyerve Automatike,2 dyer dy kraheshe te oborrit
Gjithashtu nje punim fenomenal dhe rregullim te oborrit.

Cmimi
PARCELA 10 Ari .......220.000
SHTEPIA 330M2...... 214.000

TOTAL.......................434.000


RealEstate-Patundshmëri Zgjidhja

045-558-533
049-313-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim