Shtepi ne Shitje

Shitet nga: Blendrit 29 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

133 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Kolovice
Sipërfaqe: 420 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepi 3 kateshe me sistem banesor, hymje e perbashket dhe secili kat hymje , 8 ari truall,bodrum,garazh,nxemje qendrore
si dhe dokumenta te rregullta qe nga viti 1980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim