Shtepi ne Sofali after xhamis se re Prishtine

Shitet nga: Bardhyl 22 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne lagjen sofali after xhamis se re Prishtine
Shtepia ka 450m dhe 5 ari obrr
Shtepia ka 6 dhoma sallon dhe Kuzhin me trepezari ndamas ka nxemjen qendrore eshte e rregulluar mbrenda tersisht
Ka garazh
Nga shtepia shifet parku I Germis

Nr e kontakti ose viber 044209212
+436505207843
Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim