Shtepi ne TIRANË- Shkoze; NSH."AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

124 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet një shtepi e bukur ne Tiranë , lagja Shkozë
Shtepia ka 210 m me një pamje impozante dhe shumë atraktive
Objekti ka Sllon , Kuzhine me trepezari , Dy dhoma gjumi , Banjo koridore ne perdhese, po te njejtat jane edhe ne katin siper.
Dokumentacioni i shtepise eshte ne rregull,
Shtepia ka një kosto shume te volitshme per shkak te nevojave personale te pronarit.
Qmimi: 124000 euro
Po ju japim një pamje nga orto foto dhe disa foto te objektit.

Nese keni endrruar një shtepi te bukur te realizuar per një kohë te shkurter dhe 35 km afer detit me një klime te bukur mesdhetare keni rastin ta realizoni permes agjensionit tone .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim