Shtepi ne Taslixhe 3

Shitet nga: Selman Dema 23 Qer 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Rr. Avdyl Ramaj, Taslixhe 3 nr 29
Sipërfaqe: 280000 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepi 3 kateshe, me 9 dhoma, 3 banjo, 4 minidhoma, 2 kuzhina, 2 ballkona nga 9 metra me pamje shume te mire nga natyra, plus garazha. Ka edhe oborrin per ajer te paster.
Çmimi sipas marreveshjes.
Shtepia eshte ne gjendje shume te mire dhe arsyeja qe po e shesim eshte se ne si pronar te shtepise jemi ne moshe, jemi plakur dhe eshte shume e pashfrytezueshme per neve. Per informata tjera kontaktoni ne 045 241 172 (viber) ose 038 516 037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim