Shtepi ne Taslixhe

Shitet nga: PASHA 09 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia në Lagjen me te qet ne Prishtin në "TASLIXHE" vend ideal per jetes.
Shtepia eshte 3 kate është mobiluar dhe shum funksionale .
Shtepia ka 360 m2
Truall 4.2 Ari
-Përbëhet nga
1- Dhomë dite me kuzhinë,
5- Dhoma gjumi
perdhesa posedon 2 dhoma
Bodrumi

Për informata ju miëpret " AGJENCIONI PASHA" zyra per Sherbime " JURIDIKE"
Adresa: " Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT) afer bankës NLB
Cdo ditë pune nga ora : 09-15 & 17-20
Tel: 044-893-073 viber & 044-253-512
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim