Shtepi ne Tirane ME NDRRIM

Shitet nga: arben 17 Pri 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet ose ndrrohet shtepija ne tirane me 900 metra katror dhe 900 metra oborr. Shtepia gjindet te ali demi me pamje ngs tirana dhe mali I dajtit. Eshte vend shume I qet dhe me infrastruktur, asfalltin e ka 10 metra ne dalje nga ana tjeter e tirsnes. Larg qendres 10 min ne kemb. Shtepia I ka 1kat ose 2 dyqan ose magazin dhe 2 kate banim. Eshte me plan dhe me leje.


Mund jipet nje pjese e parave kurse tjetra ndrrim me banesa apo dyqane ne tirane ose prishtine.


SHTEPIA MUND TE SHERBEHET EDHE SI MAGAZIN DHE 2 KATET LART PER BANIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim