Shtepi ne Veternik

Shitet nga: tromb 17 Dhj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Prishtine,Veternik
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shiten 5 shtepi ne Veternik,Infrastrukture te rregullt dhe ambient i rehatshem banimi.Shtepi me 2.5 ari, 350 m2 cmimi 125.000 euro
Shtepia me 3 ari. 380 m2 Cmimi 130.000 euro
Shtepiat me 5 ari, 380 m2 cmimi 170.000 euro
Cmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim