Shtepi ne berrnic me 6 dhoma plus 1tavan

Shitet nga: Liti 18 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Komuna: Prishtinë
URGJENTISHT shitet shtepia ne berrnicen e eperme,shtepia asht ne 3.40 ati,dokumentacion i rregullt dhe perkthim i menjehershem.gjith ashtu bejm ndrrim edhe me ndoj banes ne prishtin ndertim te vjeter.qmimi me kesh 39.000 euro.asht i diskutueshm,per ma shum informata thirrni ne ket nr.049 87 44 31
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim