Shtepi ne brezovice e kompletuar plotsisht

Shitet nga: ilir 10 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet vikendica ne brezovice

shtepia ka 140m2, dy ari, komplet e mobiluar me te gjitha pajisjet me moderne.
shtepia ka nxemje qendrore me rryme dhe me kamine, ka tre dhoma gjumi komplet te mobiluara,dy banjo super moderne, sallon dhe kuzhine, dhe kuzhine verore ne katin e pare.
oborri eshte i rethuar me gure dhe ka nje qardak te gatshem per shfrytezim prapa shtepise
shtepia ka invertor, dhe uje qdohere.

shtepia esht e re, para tre viteve e ndertuar, posedon leje ndertimi dhe te gjitha dokumente shtese, ka infrastrukture komplet.
shtepia ndodhet rreth 200 metra siper ish objektit te elektrokosoves, si dhe 200 metra prej rruges kryesore, duket prej rruges.
shtepia ka izolim te brendshem e te jashtem.i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 325 fiat uno fiat tipo fford mondeo opel gsi opel sfi honda acorrdaudi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTI..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim