Shtepi ne ish rrugen e Bledit

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtepi solide ne shitje ne rrugen e Bledit
Nga rruga kryesore per Gerimi vetem 600m (nga hotel silver)
5 ari toke
Ne kend te dy rrugeve
Tererni i rrafshte dhe pozicion forte i mire

Cmimi 140000 euro

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim